Terug naar school

De lange en erg warme zomervakantie is voorbij en alle meisjes zijn weer naar school. De eerste schoolweek is altijd een beetje chaotisch, want iedereen moet weer in het ritme komen en het is altijd de vraag of alles goed is voorbereid. Heeft iedereen genoeg pennen, potloden, schriften en zijn de uniformen allemaal in orde? Ook zijn de kinderen meestal gespannen, met name op de eerste schooldag, ik denk dat dat iets is wat we allemaal wel herkennen van onze eigen jeugd.

Als iedereen aangekleed is, ontbeten heeft en zijn tas heeft gepakt, is het tijd om te vertrekken. De meisjes worden door de ‘moeders’ met de auto weggebracht. In het verkeer is het de eerste week dat de scholen weer begonnen zijn ook altijd een chaos, waardoor ze meer tijd nodig hebben om naar school te rijden.
Na de eerste week zit het ritme er weer aardig in en is iedereen weer gewend en gaat alles wat soepeler. De gespannen gezichten van de meisjes in de eerste week hebben plaats gemaakt voor blije, ontspannen gezichten.

    

Meer Nieuws

Ontspanning

Nu we weer midden in het Thaise schooljaar zitten heeft het dagelijks leven weer een vast ritme aangenomen. Gelukkig zijn er ook dan nog altijd

Read More »

Tina van Eijsbergen

Met diep verdriet moeten we jullie laten weten dat Tina van Eijsbergen (11 juli 1952 – 31 juli 2026), geliefd bestuurslid en oud-voorzitter van Stichting

Read More »

Teambuilding

Het runnen van een meisjeshuis is naast heel waardevol ook vaak druk, intens en/of emotioneel. Af en toe is het belangrijk om ons als team

Read More »