In Thailand rijden er ijskarren rond. Het is een motor met zijspan, de zijspan is dan de kar waar het ijs in zit en heeft een soort parasol erboven hangen. Tijdens het rondrijden door de woonwijken laat hij een muziekje horen waardoor je weet dat de ijscoman er is. Nu kan het niet elke dag feest zijn, maar zo af en toe kan natuurlijk wel. Zo ook afgelopen maand, want toen mochten alle meisjes en de moeders een ijsje kopen. Daarna zaten ze lekker met zijn allen buiten op de veranda hun ijs op te eten. Iedereen heeft ervan genoten.
Het leuke is dat deze ijscoman in de buurt woont, hierdoor helpen we een lokaal iemand met zijn inkomsten. Eigenlijk zouden we het dus vaker moeten doen 😊. We hebben zijn telefoonnummer, dus we kunnen een afspraak maken als we weer op een bepaalde dag en een bepaalde tijd een ijsje willen. Heel verleidelijk!

Is dat echt voor ons?
Op het terrein van Baan Phak Phing staat een gebouw met drie slaapkamers, een woonkamer en een keuken. In iedere slaapkamer kunnen twee grote meiden zelfstandig wonen en op dit moment wonen er twee. Het gebouw was nodig toe aan een renovatie en de keuken, de woonkamer en de eerste slaapkamer zijn inmiddels klaar. De